Browsing Category

Lake Michigan

Holidays, classes and life goals

I admit feeling a little guilty for not posting for so long. July and  August were crazy! I was finishing my certification program at San Diego Continuing Education in Interactive Media and I spent most of my time trying to crack HTML and CSS, then we went on holiday for a week to Michigan. And I totally left a piece of my heart by one of the million lakes out there. We stayed in this beautiful house built in 1885 in Empire town. We spent holidays with Mr.J parents, his sister with husband and three little ones. It was quite fun to see what does it feel to be around with three little boys. Before we left for our vacation I was worried about my pet rat as she wasn’t doing that great lately and couple days before our trip  we needed to put it to sleep. So that happened. When we came back from vacation I felt that I had too much time and I was wasting it by watching a lot of Youtube videos and I needed to do something about it so I started a new class at the same school. Just this time I took a class “Sew Like a Pro”. So by the end of January I should be done with it and I am making for my final project – a lined jacket. I am really hoping it will look good as I would not mind having a new jacket that actually fits me properly. For some reason the older I get, the more I value all the things that woman in my family can do: sewing, knitting, crochet. and so on. I want to be as handy as them I want to be this Wonderwoman who can fix cars and make clothes and if needed grow sheeps, organic farm and live in a wooden house that I built on my own. In September to spice our lives a little, we got hit by a car while crossing a street, well I didn’t but Mr.J did, it was a scary experience till this day I have a little anxiety crossing a street. And another reason why I wasn’t active posting that I keep wanting to migrate from blogpost to my own domain in WordPress and boy, its not an easy think a new domain name.

Im not promising to post regularly for now but I will try and I need to do something about this whole re-branding of my blog thing too.

See you soon!

***
Prisipažinsiu jaučiuosi šiek tiek nusikaltusi, kad visai apleidau savo tinklaraštį, bet Liepa ir Rugpjūtis buvo pakankamai įtempti. Baiginėjau savo kursus San Diego Testinio mokymo mokykloje Interaktyviają medija ir daugiausia laiko praleidau bandydama laužyti HTML ir CSS kodus  savo galutiniamprojektui. Rugpjūčio gale iškeliavome savaitei atostogų į Mičiganą. Tai nuostabi valstija, deja su nekokia ekonomika, bet gamta ir ežerai tikrai užima kvapą. Mes išsinuomavome seną namą 1885 metų statymo ir savaite praleidau su Misterio J tėvais jo seserimi su vyru ir trimis jos pypliais. buvo pakankamai įdomu praleisti savaite su trim mažamečiais berniukais. Prieš išvažiuojant atostogaut vis širdis nerimo dėl augintinio – žiurkės pastarosiomis savaitėmis ji jau nebekaip atrode ir kaip tyčia prieš mums išvažiuojant teko mūsų Kapitoną užmigdyti. Kai baigėsi atostogos ir pagaliau išsipakavau lagaminą, nuspredžiau, kad per daug to laiko atsirado ir nesinori jo švaistyti tik Youtube žiūrėjimui tai užsirašiau i naujus kursus toje pačioje mokykloje, tik šį kartą tai “Siūk kaip profesionalas”. Pagal idėją sausio gale turėčiau užbaigti savo galutinį projektą – švarką su pamošalu. Jei tai įgyvendinsiu būsiu be galo laiminga! Kažkodėl brestant kyla vis daugiau minčių kaip aš žaviuosi  ir vertinu savo šeimos moteris, kurios moka ir siūti ir megzti ir nerti vašeliu ir kur dar visi kiti sugebėjimai. Tad sekant įkandin stengiuosi, kažkiek ir aš to išmokti. Noriu tapti ta supermoteris, kuri gali ir automobilį pataisyti ir siūti rūbus, auginti bandą avių ir iš rąstų pasistatyti namą. Rugsėjis tikrąją to žodžio prasme buvo skaudus. Mes buvome patrenkti einant per pėsčiųjų perėja, tiesa aš spėjau pasprukti, bet Misteris J. šiek tiek buvo apdaužytas su ar tai įskilusiu ar lūžusiu šonkauliu ar dviem. Nuo to laiko kažkaip visad neramu eiti per gatvę, Na ir galiausiai brandinu idėją kraustytis iš blogspot į WordPress tik, kad sugalvoti naują blogo pavadinimą užima daugiau laiko nei galvojau.
Nepažadu, kad rašysiu reguliariau nuo šio laiko, bet tikrai kažką sugalvosiu dėl viso blogo kraustymosi ir perdarinėjimo.
Iki.