Browsing Category

Arizona

Thanks Giving at Grand Canyon and Las Vegas

Merry Christmas!!!

Have you ever been so excited about something  that by the end of the day you are just so tired but so happy? This is how I felt at night of Christmas.  To be excited all day its just too hard. I know it may sound crazy but during Christmas I really appreciate INTERNET! I am far away from my family and friends and the only way to share the moment right that moment is internet!. I received a huge Christmas package from my family and I opened while we were talking on Skype, I know its not the same, you can’t give kisses and hugs and jump around but it’s better than nothing! And even if I can’t run to my best friend’s house in the Christmas morning to share joy we skyped  and talked silly. It’s not about the presents it’s about sharing the moment with the one you love! I know I sound too …… cheezy but holidays would be not holidays without people you love.

I hope you had wonderful Christmas!

I am sharing my moments from the trip on Thanks Giving to the Grand Canyon and Las Vegas! It was amazing long trip but really worth!

***

Su Šventomis Kalėdomis!

Ar kada buvai toks susijaudinęs iš džiaugsmo visą dieną, kad vakare jautiesi lyg dirbęs visus sunkius namų ruošos darbus,o vakare vistiek šypsaisi, nes šokinėt aplink iš laimės nebėra jėgų? Taip aš jaučiausi per Kalėdas vakare. Kai tiek daug emocijų nebetelpa pasidaro sunku jas visas suvaldyti. Šiuo metu kaip niekad džiaugiuosi tokiu išradimu kaip internetas! Kadangi mano šeimyna ir draugai taip toli vienas iš būdų kaip pasidalinti džiaugsmu yra per internetą. Prieš kūčias atėjo didžiulis siuntinys nuo tėvelių, kurį atidariau Kalėdų ryta šnekant su jais per skype, žinau, kad tai ne tas pats kaip būnant šalia , bet geriau negu nieko! Mano tradicija per Kaledų rytą po visų šeimos dovanų lėkt iki draugės ją pasveikint, kadangi vėlgi tai buvo neįmanoma internetas ir vėl padėjo. Kai esi taip toli nuo visų atrandi iš naujo Švenčių esmę – būti su tais kuriuos myli, o kai būti šalia nėra kaip menkiausi dalykai kaip išgirsti šeimynos balsus padaro mane labai laiminga! Gal tai skamba per daug SKYSTAI, bet šventės nebūtų šventėmis jei ne artimieji.

Tikiuosi tu turėjai jaukias Kalėdas!

Dalinuosi akimirkomis iš mūsų kelionės per Padėkos dieną į Didyjį kanjoną ir Las Vegas.