Browsing Category

Lund

Day trip to Lund – Sweden

Winter slapped with it ice cold hand a little bit late this year as consequence for this cold and snow, I really want to sleep more. Even though humans are not sleeping during the winter as some animals but I totally would not mind to do that.

Few weeks ago I had a trip to Sweden, Lund to visit my dearest friend Daina. You can check her latest project  (press here).
To go to Lund from Copenhagen takes 50 min by the train. And it cost 220 DKK (round trip). Train leaves every hour day and night.
Of course because I am “very lucky” person it started snowing a lot when I went there and haven’t seen so much sightseeing as I wanted but it was so lovely to have cozy and dry evening , talking, laughing and watching wet shoes hanged on the heater.
In the evening we wanted to go to one club but unfortunately it was closed. Yes I do believe it was my fault .They knew that I am coming. So we ended up for a beer in the Pub with special night – Arabic music.
Interesting fact about night life in Sweden all the bard and clubs are not working longer than 2:00-3:00  in the nigh.
Totally random.
BIG NEWS!
After more than a year I registered myself for Danish language school. It took me loads of courage to do that. Now only waiting for the appointment to talk with somebody and hope I will be accepted for my 1st module.

p.s. – because I am so awsome I managed to break down my camera’s memory card.

***

Taigi skėlė žiemužė savo ledinį antausį kaip reikalas. Nekalbu apie Kopenhagą, kur termometro stulpelis naktį nukrenta iki -8. Bet su tuo šalčiu pakilo noras miegui. Nors žmonės ir neužmiega žiemos miegu kaip kiti gyvunėliai, aš visai neprieštaraučiau kokią savaitėlę lovoj pakimarint.
Prieš kelias savaites Lankiausi Švedijoje, Lund’o miestelyje pas savo gerą draugę Dainą. Gali apsilankyti jos rengiamame projektėlyje (spausti čia).
Nuvažiuoti i Lundą iš Kopenhagos trunka visa labo 50min traukinuku. Ir kainuoja nei daug nei mažai 220 Daniškų kronų i abu galus. Traukinys važiuoja kas valandą tiek dieną tiek naktį.
Kadangi aš esu “laimės vaikas” tą dieną be galo daug snigo. Drėbte drėbė sniegą. Kad ir kaip norėjau daugiau kažko pamatyti nepavyko. Bet buvo be galo miela ir gera praleisti sausą vakarą bekalbant, juokiantis ir stebint kaip džiūna batai ant radiatoriaus.
Vakare norėjome eit į vieną klubelį pasišokti, bet deja buvo uždaras vakaras ir niekas mūsų ten neįleido. Taip tikiu, kad tai buvo būten todėl, kad aš atvažiavau. Galiausiai atsidūrėme bare gerdamos alų, o kad vakaras būtų dar įvairesnis speciali vakaro programa  tik arabiška muzika.
Idomus faktas apie  naktinį gyvenimą Švedijoje. Visi barai klubai ir t.t dirba iki 2:00-3:00 valandų vakaro. 
Keista.
DIDELĖ NAUJIENA!
Po beveik metų su puse praleistų Danijoej pagaliau prisiregistravau į Danų kalbos mokyklą. Prireikė daug ryžto tam. Bet šiuo metu laukiu žinių kada pakvies į interviu ir tikiuosi būsiu priimta į pirmą modulį.
p.s. – Kadangi aš esu tirkai nereali sugebėjau sulaužyti fotoaparato atminties kotelę. Valio man tris kartus.
Lund
Smart clock
Protingas laikrodis
Lund and famous house
Lundas iron populiarus namukas
Choose the subject for your dona
Pasirink kam nori paaukoti (kortele)
Yes it is snowing and yes some crazy people are jogging
Taip sninga ir taip kažkas laksto
I <3 LT
My hairstyle, and some of my dinners
Mano plaukuosena ir maistas  
Typical winter evenings
Mano žiemos vakarai