Browsing Category

Madrid

Weekend trip to Madrid – Spain

Kada? 2011 Balandžio 27 –  Gegužės 1 d.

Kur? Ispanija , Madridas
Kodėl? Darbas, apmokymai + viena diena laisva paturistauti
Skrendant į Madridą mačiau  “Drakono ežerą” ….pavadinimą sugalvojau pati… 🙂
Balandžio 27dieną apie 20:00 valandą  šiaip ne taip nusigaunu iš oro uosto į viešbutį. Kambarys paskutiniame 10-tąjame aukšte, langai į nediduką parkelį su tolumoje berymačiais kalnais.Pamačius net apstulbau iš grožio. Vakare mane pasveikino rausva padangė, o rytą mane šurmuliuojanti gatvė.

Kadangi laiko turistauti nebuvo per daugiausiai, tad kad ir kaip bebūčiau pavargusi ryžausi išeiti pasivaikščioti po naktinį Madridą. Įsimečiau į tašę žemėlapį ir patraukiau kur akys mato. Pirmas įspūdis apie miestą, kad ir kur beeitum visur daug žmonių, sėdi kavinėse, baruose ir t.t. 
Teko truputi pasiklysti ir kai bandžiau pakalbinti du jaunuolius kavinėje, kurioje krimtau kelis salotų lapus nustebau jog jie nekalbėjo angliškai. Kaip paaiškėjo vėliau, niekas nekalba angliškai, bet labai noriai ir daug pliurpia ispaniškai nekreipdami per daugiausiai dėmesio, jog tu nė velnio nesupranti jų. Nusišypsojus patraukiau ieškoti “namų”. Tiesa, kavinėje paprašiau “juice” gavau ” cola” pagalvojau  ” nu nieko sau” 😀 
Vidurį nakties užtikau jog šen bei ten pardavinėja knygas visai nebrangiai po kelis eurus. Buvau maloniai nustebinta, jog ir biznį plėtoti galima ir naktį.
Šiaip ne taip suradusi kelią į namus. Viešbutyje linksminausi prisileidusi vonią su muilo burbuliukais, o vėliau kritau miegoti į dvigulę karališką lovą kuri man buvo kiek per trumpa, bet įsitaisius įstrižai buvo pats tas. 
9.30 aš jau darbo vietoje. Vyksta įtemptas protinis mastymas iki pat 19.00h su tame tarpe vienos valandos pietų pertrauka per kurią su kolega nuėjome papietauti į kavinę. 
Po visų darbų susitikau draugą ispaną su kuriuo susipažinau Olandijoje. Jis mane pavedžiojo po miestą aprodė visas pagrindines svarbiausias ir gražiausias vietas, kurias reikia pamatyti kiekvienam save mylinčiam turistui.Gaila tik , kad negaliu paaiškinti ką mačiau. 

Kadangi mano draugui kitą dieną reikėjo anksti keltis į darbą jis su manimi ilgai neužsibuvo. O aš užsispyriau dar pamatyti kelias vietas. Tad su detaliom nuorodom nuėjau visai nesunkiai. Tada pasismaginau su nuotraukomis kadangi baisiausiai norėjau save įsiamžinti.

Man beveik pavyko 🙂

Naktis pasitaikė šiltoka +20C. Pagalvojau, ar Kopenhagoje tokių naktų pasitaiko????
Penktadienis. Atsikėliau ankščiau ir nuėjau apnakyti Donkihoto su Sanša Panča. 

Paskutinė diena darbo apmokymuose praskriejo greitai. Įamžinus, atsisveikinus ir padėkojus visiems patraukiau namo ilsėtis, nes laukė susitikimas su seniai matytais draugais.

 Buvo visko daug….kai sakau daug tai sakau: daug kalbų, juoko, šokių na ir aišku šiek tiek per daug alkoholio….Bet buvo be galo smagu….
Šeštadienio rytą kėliausi anksti tai buvo paskutinė diena Madride, negalima sau leisti miegoti iki pietų, nors ir alkoholis dar neišgaravęs, o veidas atrodo kaip kad kažkas su juo būtų žemę aręs….šiaip ne taip išsiridenus iš karališkos lovos palindus po dušu ir sočiai papusryčiavus patraukiau tyrinėti Madrido. 
Šiek tiek pavaikščiojus, šiek tiek apsipirkus dehidratuojanti ir nuvargus ėjau lengviausiu keliu ir įsėdau į turistinį autobusą ir palengvinau savo pagiringą dalią. Vakare dar susitikau su keliais draugais pas4d4jome papliurpėme ir lėkiau viešbutin ilsėtis.

Sekmadienio rytas 07.00h keliuosi, pakuojuosi daiktus ir štai jau skrendu namo. Visiškai nuvargusi, bet su galybę įspūdžių!!!!

Manau, kad Madridą aplankysiu dar kartą…