Browsing Category

Vilnius

Moments

After long vacation from Denmark there was a break from virtual life too. Actually during these three weeks my brain was somewhere on holiday too and I did not know what to write. Talk about weather is not the topic which could be understandable for everybody, even though it is pretty interesting for me and I can talk with full interest about weather longer than 3 min. And it is not a surprise when summer really sucks.
I was in Lithuania for three weeks!!! I rest a bit. But actually there was no time for rest, I was so busy with visiting doctors, hairdresser, seamstress (with a request to narrow3 skirts, because the fashion changed and to wear skirts on hips is not cool anymore and I want them to stay on my waist, a seamstress was confused if I lost so much weight). I visited my grandparents and other relatives. Moreover, one weekend I participated in the bachelorette party, next weekend was wedding and third weekend went to capital Vilnius to visit some friends. So wasting time for such kind of things the day when I need to leave came. so early 28th of July morning (5:00) I am running as burning in my parents house with thousand thoughts in my head and thinking “why I always leave everything to do in the end I feel so tired now?” 7:00 in the morning I landed in Copenhagen slowly came back home to my small 10m2 room and spent basically all Saturday resting and chilling what I forgot to do when I was in Lithuania.
From September there are waiting some changes I am looking forward to that. 
***
Po ilgų atostogų nuo Danijos, tyčia ar netyčia gavosi ilgos atostogos ir nuo gyvenimo kompiuteryje. Per atostogas nelabai buvo ir įkvėpimo kažką ir rašyti, o mano taip mėgstama tema šnekėti apie orą manau daug kam būtų buvusi nesuprasta. Kai kas stebisi kaip aš susidomėjusi galiu šnekėti apie orą daugiau nei 3 min, bet kai seki orų prognozes kiekvieną mielą dieną po kelis kartus, tai tikrai tampa esmių esmė kai orai ir taip nedžiugina
Buvau Lietuvoje 3 savaites!!! Trupučiuką atsipūčiau. Nors nebuvo kada ten to laiko ir pūstis visokie apsilankymai pas visų galų daktarus, o kur dar vizitas pas kirpėjus ir siūvėją (su prašymu susiaurinti sijonus, nes mat nebemadinga ant klubų juos nešiot reik į bambos lygį kelti, siūvėja žinoma nesuprato kodėl aš tiek daug svorio numečiau, bet užgaidos yra užgaidos ), lankymas senelių ir kitų giminaičių. O kur dar draugės mergvakaris vieną savaitgalį, vestuvės kitą ir žinoma kaip nedasimušt pas draugų Vilniuje vieną savaitgalį. Taip švaistant laiką į kairę ir į dešinę labai ankstų Liepos 28 dienos rytą (5:00) Aš lakstau dar po tėvų namus su milionu minčių galvoje ir galvoju ” kurių galų viską pasilikau paskuinėm dienom nei pailsėjau nei ką”. Grįžusi į ruoniškai kalbančią šalį į savo 10m2 kambariuką šeštadienį ilsėjaus kaip nepailsėjau per visas tris savaites.
Nuo Rugsėjo mėnesio laukia permainos jau laukiu nesulaukiu.
any relation?
Grandma’s garden house
Vilnius
Vilnius
Vilnius
Cepelinai Volungėj
Užupis

Vilnius
Bachelorette party
Wedding

Palanga
Rainbow and umbrella
Peas
Me and Grandma

The melody of fallen tree

 
Underneath the leaves where the blackbirds turn blue

If theres room for me
Theres room for you

Make         

Ake             
 Xhenophobia

Passion

Kad ir kur beeitum, kad ir ką bedarytum mus supa reklamos. Stendai, plakatai, tv, radijas ir t.t. Būtų galima ginčitis ilgai ir nuobodžiai kokį poveikį jos daro žmogui ir visuomenei. Yra tam tikra rūšis reklamų, kurios tarsi trumpametražiai filmai su pradžia ir pabaiga, su intriga. Neretai labai estetiškos ir mielos.

Po daugybės svarstymų nusprendžiau, kad įspudingiausios reklamos – kvepalų. Antroje vietoje tikriausiai būtų automobilių reklamos.